Kalkulator OC MTU

Kalkulator firmy MTU jest bardzo pomysłowy i nieskomplikowany. Na początku kalkulacji, podobnie jak w każdej firmie posiadającej takie narzędzie internetowe, zostajemy poproszeni o wypełnienie danych:
– ubezpieczonego i ewentualnego współwłaściciela: daty urodzenia, kodu pocztowego miejsca zamieszkania, daty wydania prawa jazdy,
– pojazdu: podstawowych informacji o jego rodzaju, modelu, roku produkcji, pojemności silnika i stanie technicznym,
– przebiegu dotychczasowego ubezpieczenia właściciela pojazdu: ilości wypracowanych zniżek za bezszkodową jazdę,
– informacji dodatkowych: o innych polisach w MTU, użytkowaniu pojazdu jako taksówka lub Nauka Jazdy i planowanych wyjazdach za granicę.

Wyliczenie składki

Druga strona kalkulatora przedstawia propozycje ubezpieczenia samochodu w różnych wariantach, z możliwością ich poszerzenia o dodatkową ochronę. To jedno z najlepszych sposobów kalkulacji internetowej, z jakimi spotkaliśmy się do tej pory. Bogata oferta, prosta, czytelna forma kalkulatora z wyszczególnieniem wszystkich cen ubezpieczeń dobrowolnych i możliwością indywidualnego manewru w zakresie ochrony AC zachęca do zakupu polisy właśnie w tej firmie.
Domyślamy się, że cena ubezpieczenia będzie także atrakcyjna, ale o tym trzeba już przekonać się indywidualnie.

Zakup polisy

Całość kalkulacji zajęła nam tylko kilka minut.
Złożenie wniosku ubezpieczeniowego to tylko czysta formalność. Wystarczy ustalić sposób płatności i uzupełnić dane do polisy.

Na koniec możemy sprawdzić podsumowanie (czy wszystkie wprowadzone przez nas dane są poprawne) i akceptację wniosku ze strony MTU. Teraz wystarczy pobrać ze swojej skrzynki e-mailowej potwierdzenie złożenia wniosku i dane dotyczące przelewu.

Polecamy skorzystanie z kalkulatora OC AC MTU. Mamy nadzieję, że będzie pomocny nie tylko pod względem łatwego i szybkiego wyliczenia składki, ale także zaoferuje najkorzystniejszą ochronę samochodu.

-->