Kalkulator OC Link4

Towarzystwo Link4 zasługuje na uznanie chociażby z powodu odwagi, jaką wykazało się wprowadzając w Polsce pierwsze ubezpieczenia direct.
Jako pionier i lider ubezpieczeń dostępnych przez telefon, nie tylko utrzymało swą wysoką pozycję na rynku, ale stało się symbolem taniej polisy komunikacyjnej. Od lat doskonali więc swoje usługi i poszerza ofertę produktową (najpierw oferowało wyłącznie polisy OC, AC, obecnie gwarantuje ochronę w podróży oraz domu i mieszkania).

Powróćmy do interesującego nas pakietu ubezpieczeń samochodu. Ponieważ droga direct-owa stanowi dla Link4 podstawowe źródło dochodu ze sprzedaży polis, jego Kalkulator OC AC powinien być dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

Działanie kalkulatora OC i AC Link4

Towarzystwo Link4 twierdzi, że cenę polisy poznamy w 60 sekund. Sprawdźmy więc czy ma rację.
Budowa kalkulatora jest bardzo prosta. Trzeba tutaj przejść tylko jeden krok do wyświetlenia się ofert, a całość, aż do zakupu ubezpieczenia składa się z:
– kalkulacji,
– poznania oferty,
– podsumowania,
– ustalenia sposobu płatności.

Kalkulacja

Na początku zostaniemy poproszeni o podanie niezbędnych danych, z pomocą których ubezpieczyciel oceni ryzyko ubezpieczeniowe i wyliczy składkę. Są to informacje dotyczące:
– modelu i rodzaju pojazdu,
– danych samochodu (np. pochodzenie, aktualny przebieg, zabezpieczenia przed kradzieżą, uszkodzenia),
– ilości właścicieli pojazdu,
– dodatkowych kierowców,
– podstawowych informacji o kierowcy,
– historii bezszkodowej jazdy.

Poznanie ofert

Po wypełnieniu wszystkich pół formularza otrzymamy kilka możliwości ubezpieczenia samochodu. Oferta rozpisana jest w bardzo przejrzystej tabeli, zawiera też niezbędne podpowiedzi i komentarze. Następne zestawienie to propozycja uzupełnienia ochrony w:
– NNW,
– wariant kluczyki,
– ubezpieczenie szyb,
– Auto Assistance,
– Smart Casco.

Kolejny krok to podsumowanie naszego wyboru, a po zdecydowaniu się na zakup polisy, uzupełnienie danych osobowych posiadacza pojazdu i ustalenie szczegółów płatności.

Przyznajemy: na poznanie ceny ubezpieczenia straciliśmy nie więcej niż minutę. Dalszy proces okazał się równie prosty. Dajemy duży plus towarzystwu Link4 za świetne przedstawienie wielu wariantów ochrony z możliwością dopasowania ich do własnych potrzeb.

-->