Kalkulator OC Gothaer

Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Gothaer powstało z przekształcenia PTU (Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń), które działało na naszym rynku od 20 lat.

Założeniem „polskiej” działalności, Gothaer było wdrożenie przejrzystej i przyjaznej obsługi klienta. Oferta firmy obejmuje zarówno ubezpieczenia komunikacyjne, jak i majątkowe, turystyczne, rolne i osobowe.

Internetowa strona towarzystwa jest bardzo rozbudowana i łatwa w obsłudze, dlatego bez trudu uda nam się odnaleźć potrzebne informacje o ubezpieczeniach komunikacyjnych. Niestety nie przeprowadzimy tutaj kalkulacji OC i AC.

Towarzystwo Gothaer nie uruchomiło jeszcze swojego Kalkulatora OC AC

Wprawdzie w zakładce „jak się zmieniamy” możemy przeczytać, że: „Spółka Gothaer zainwestowała również w elektroniczny system obsługi Klienta, który pozwala na znaczne skrócenie czasu potrzebnego do wyliczenia składki i wystawienia polisy, a także na jej bardziej precyzyjnie dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego Klienta” – ale dotyczy to wyłącznie formularzy obsługowych posiadanej polisy.

Dodatkowa opcja „Stwórz ofertę dla siebie” także przenosi nas tylko do opisu ubezpieczeń komunikacyjnych i wyszukiwarki placówek stacjonarnych.

Do wyliczenia propozycji ubezpieczenia komunikacyjnego możemy posłużyć się internetową porównywarką ubezpieczeń, która współpracuje z firmą Gothaer. Dzięki niej, otrzymamy również oferty innych ubezpieczycieli.

Kalkulacja składki ubezpieczeniowej OC i AC jest możliwa także po skorzystaniu z naszego serwisu.

-->