Kalkulator OC AXA

Towarzystwo Axa Direct cieszy się niesłabnącą popularnością szczególnie wśród osób młodych. Uważa się, że to jedna z firm, które oferują im najbardziej konkurencyjne ceny polis. Ale nie tylko dla nich przygotowano ciekawe promocje. Podczas zakupu polisy można zdecydować się na jedną z propozycji:
– zniżki za zakup przez internet,
– akcji „rozdawaj zniżki znajomym”,
– kodu promocyjnego.

Kolejną zachętą do skorzystania z kalkulatora OC i AC towarzystwa Axa jest obietnica, że kalkulacja nie zajmie nam więcej niż 5 minut. Oczywiście zostajemy uprzedzeni, że bardzo pomocne będzie posłużenie się dowodem rejestracyjnym, prawem jazdy i aktualną polisą.

Działanie kalkulatora OC i AC Axa Direct

Wypełnienie formularza nie jest skomplikowane, ale łatwo zauważyć, że pytań jest znacznie więcej niż przy korzystaniu z kalkulatorów innych firm. Irytujące może wydawać się na przykład pytanie o wykonywany zawód, a niezrozumiałe: dociekanie jaki jest najdłuższy okres używania jednego samochodu. Oczywiście nie mamy zamiaru analizować zasadności ich zadawania, bowiem zdajemy sobie sprawę, że jest to indywidualna ocena ryzyka ubezpieczeniowego.
Dla niektórych użytkowników zaletą może okazać się zebranie wszystkich informacji o właścicielu/ kierowcy pojazdu, historii bezszkodowego ubezpieczenia i samym pojeździe na jednej stronie. W ten sposób nie trzeba obawiać się, że po wpisaniu odpowiedzi system przeniesie nas na kolejną stronę z dodatkowymi polami do wypełnienia.

Wyświetloną ofertę ubezpieczenia można wzbogacić o dodatkową ochronę, np. od kradzieży, pożaru, NNW, Assistance, szyb, opon lub samochód zastępczy.
Klient sam decyduje o sposobie likwidacji szkody z AC i wprowadzeniu udziałów własnych.

Wykupienie polisy metodą on-line gwarantuje uzyskanie 20% upustu, a sposób płatności (kartą kredytową, przelewem elektronicznym lub bankowym, tradycyjna wpłata) pozostawia się do decyzji użytkownika serwisu.

-->