Kalkulator OC HDI

28 grudnia 2012 roku nastąpiło połączenie spółki HDI Asekuracja TU i TUiR „Warta” S.A. W ten sposób pozycja HDI Asekuracja na polskim rynku ubezpieczeń została wzmocniona, a jej doświadczenie wzbogacone biegłością obsługi klienta największego lidera wśród ubezpieczycieli – firmy Warta.

Towarzystwo HDI ma również własną, bogatą historię. Wprawdzie w Polsce działa od 10 lat, ale jego światowa tradycja marki sięga stu lat.

Ochrona ubezpieczeniowa firmy obejmuje różne grupy ryzyka: dom i mieszkanie, podróż, firmy, rolników, oraz najbardziej nas interesujące – komunikację, a w niej:
– OC,
– Autocasco (AC),
– NNW,
– Assistance,
– Szyby,
– Opony,
– Mini GAP

HDI nie ma internetowego Kalkulatora OC i AC

Niestety, chociaż na stronie internetowej firmy czytamy: „Naszym celem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości oferty, przyjaznej obsługi i dostępności naszych usług” – nie udaje nam się znaleźć Kalkulatora OC i AC. To dla nas pewne zaprzeczenie starań HDI. Z jednej strony – dążenie do bliższego kontaktu z klientem, z drugiej – brak podstawowej, bardzo popularnej wśród internautów pomocy do szybkiego wyliczenia składki za ubezpieczenie komunikacyjne.

Zainteresowanym ubezpieczeniem samochodu w HDI muszą wystarczyć odwiedziny w najbliższej placówce towarzystwa lub sprawdzenie cen polis na stronie porównywarki ubezpieczeń. W tym względzie, również nasz serwis służy pomocą.

-->